The art of Handstands s Janem Jirákem - pokračování Handstand lekcí

v pátek 14.1., 21.1. a 28.1.2022 od 18:00 do 19:30hod.

3 PÁTKY vždy 18:00-19:30
14.1. 21.1. a 28.1. ve studiu Sedmé Nebe
Možno absolvovat všechny 3, nebo jít jej na 1-2. 
 
Na cestě pohybového poznání mě vždy něco oddělovalo od tradičního pojetí cirkusových disciplín, kde jsme se vždy snažili natrénovat ten nejobtížnější trik, někdy i za cenu nějaké té bolesti a třeba né úplně zdravému provedení. To, co mi neustále vrtalo hlavou bylo, jak by bylo možné adaptovat ty nejnáročnější tělesné artikulace pro zdravé a příjemné provedení. Skrze kombinaci poznání (fyzioterapie, východní bojová umění atp.) společně se studenty vyvíjím metodiku, která pomůže každému dosáhnout pokročilejších inverzí a rozsahů pohybu. Bez ohledu na dispozice nebo předchozí zkušenost.
 
Fenomén Handstandu se stále těší své popularitě. Možná právě pro jeho benefity. Praktikováním stojek zlepšujeme koncentraci, koordinaci, obratnost, sílu a mobilitu celého těla.
Stoj na rukách je univerzální nástroj pro trénink těla i mysli. Dokonce i pro ty, co mají problémy pohybového aparátu (ramena, zápěstí, kyčle ,záda). Porozumění techniky ekvilibristiky, tedy umění balancovat, totiž zefektivní každodenní pohyb a proto mnohdy dlouhodobá bolest přetěžovaných segmentů odezní i u profesionálních sportovců.
Tento kurz je určen pro každého, kdo má chuť se pod vedením zkušeného lektora posunout za hranice svých možností v perspektivě „upside down“.
 
Cena: 
jednotlivý workshop 400 Kč 
všechny tři 1000 Kč
 
Přihlášky prosíme na: info@studiosedmenebe.cz
 
Coach:
Jan Jirák vystudoval Akademii Moderního Cirkusu v dánské Kodani s hlavním zaměřením na Hand Balancing, tedy stoj na rukách. Absolvoval několik odborných stáží na Ukrajině, Francii, Německu a učil se od předních světových coachů v oblasti Handstands. Už během studií začal vyučovat a vytvářet originální metodiku, která spojuje to, co se naučil od svých učitelů a svůj vlastní pohybový research.
V tuto chvíli je studentem východních i západních bojových umění/sportů, zajímá se o Qi Gong, Tradiční Čínskou Medicínu, Chiropraxi, Lukostřelbu, Pozemní akrobacii a další formy pohybové i nepohybové virtuozity.

Objednávka