10. narozeniny studia Sedmé nebe

v neděli 12.3.2023
9:30 - 18:00

Naše radost nezná hranic – naše jógové studio bude letos v březnu slavit již 10.narozeniny!

A protože jsme tu především pro vás, připravili jsme vám na oslavu celodenní nabitý program.

Hlásit se můžete na celý den, ale i na jednotlivé lekce a workshopy.

V SOBOTU 12.3. si u nás můžete užít:

9:30 – 10:45 Jógová lekce s Katkou Hilerovou
Kdo Katku znáte, tak tušíte, že lekce bude především přizpůsobena skupince, která se sejde. Bude obecně spíše jemnější, abyste měli sílu
a kapacitu na to, užít si s námi celý den. Určitě ale jako vždy budeme zkoumat rovnováhu síly a pružnosti, aby se nám v těle příjemně žilo.

11:00 – 11:45 Meditace s Katkou Hilerovou
Lekci začneme povídáním o tom, k čemu je dobré meditovat a jaké přínosy nám pár minut meditace denně může přinést do života. Pak si spolu vyzkoušíme 2-3 meditační techniky, které pak můžete používat ve své pravidelné praxi.

Pauza na oběd/občerstvení

13:00 – 14:00 Čchi kung s Janem Jirákem

Praktický seminář základních principů tradičního cvičení čchikung v moderním pojetí akrobata a studenta Institutu čínské medicíny Jana Jiráka.

Vnější čchi kung pracuje s meridiány, které jsou známy z Tradiční čínské medicíny, nebo z moderní fasciálnímanipulace. Tyto dráhy je možné chápat jako vektory sil formující naše tvrdé i měkké tkáňové struktury. Procvičením, posílením a protažením těchto drah docílíme volného proudění čchi, tedy vitální energie, a odstraníme stagnace & blokády, jež by způsobovaly omezení pohybu a bolesti pohybového aparátu.

14:15 – 16:15 Stoje na rukách pro začátečníky i mírně pokročilé s Janem Jirákem

Koncept tohoto praktického semináře je hlavně o objevení svého přirozeného potenciálu a vyvracení dogmatických přístupů v kontextu s trendy na sociálních sítích.

Handstand workshop s podtitulem „From Zero to Hero“ je komplexní balíček cviků na silovou i flexibilní přípravu k inverzím. Začátečníkům dá potřebné pilíře, na nichž budou moci stavět svou budoucí praxi a pokročilým rozšíří obzory v obtížnějších koordinacích, jako jsou one arm handstand, press to handstand, planche, hollow back apod. Prevence zranění a neuromuskulárních dysbalancí je samozřejmostí. (:

Také si bude možné vyzkoušet různé druhy handstandových bločků a stálků tak bezpečně, že to zvládne každý.

16:30 – 17:30 Hravé zkoumání zvuku šamanských bubnů s Davídem
Prozkoumáme spolu jednoduché rytmy, polo-rytmy i ne-rytmy a zvuky šamanských bubnů. Skrze ně nahlédneme především sami do sebe. Mimo jiné okusíme např. rytmus srdce, zrození společného rytmu z chaotické změti zvuků i „zastavení mentálního automatu“ jak tomu říkávám. V rámci relaxace tělem i duchem ochutnáme meditativní zvuky dalších tradičních i netradičních hudebních nástrojů z různých koutů světa

17:30 Čajová ceremonie s Janem Jirákem – pro všechny a free :))

 

Cena za celý den: 1500 Kč

Cena jednotlivých lekcí:

Jóga: 250 Kč
Meditace: 150 Kč
Čchi kung: 200 Kč
Stojky: 650 Kč
Bubnování: 450 Kč

Přihlášky: info@studiosedmenebe.cz

Objednávka