Bára Sedláková

Když jsem si před lety zranila obě předloktí, nastal pro mě velmi těžký čas. Bolesti přetrvávaly roky a já musela přestat téměř se všemi druhy sportu, na které jsem byla zvyklá. 

Všechno zlé je ale pro něco dobré. Díky takovému omezení jsem našla svého největšího léčitele a svou novou vášeň – jógu.

Musela jsem cvičit především sama doma a cviky si upravovat tak, abych necítila bolest. Přesto jsem velmi rychle zpozorovala, jak se mé tělo i mysl začínají měnit. Cítila jsem se silnější, šťastnější a zdravější.

Od té doby věřím v léčivou schopnost jógy. Nejen pro naše fyzické tělo, ale také pro naši mysl a duši. Proto se na svých lekcích soustředím na modifikace pro každého, dech a hravé flow, které vám během posilování těla vyčistí i hlavu.

 
O mých vinyasa lekcích

Dynamické lekce zaměřené na plynulé propojení dechu a pohybu těla. Plynulé a kreativní sekvence v rychlejším tempu vaše tělo prohřejí, posílí a protáhnou. Díky práci s dechem se naučíte poznávat i ovládat vaše tělo i mysl, překonávat překážky, ale také se uvolnit. Ideální praxe, kterou si můžete ze své jóga podložky přenést do běžného dne. 

V průběhu lekce vždy postupně uslyšíte kroky pro správné provedení základních pozic. Proto je lekce vhodná nejen pro mírně pokročilé, ale také pro začínající jogíny a jogínky.