Katkaarnoldova_photoT-5546

Rozvrh kurzů od ledna 2024

Kurzy jógy od LEDNA 2024 ve studiu Sedmé nebe

1. Kurz Ashtanga jóga pro začátečníky s Katkou Hilerovou  – PONDĚLÍ 18:00

2. Kurz jógy pro mírně pokročilé s Luckou Gotzmannovou – PONDĚLÍ 19:30

3. Kurz jógové terapie s Renátou Hošnovou – STŘEDA 17:30

4. Kurz pro (věčné) začátečníky s Hankou Janouškovou – STŘEDA 18:35

5. Kurz jógy pro (věčné) začátečníky s Luckou Gotzmannovou – STŘEDA 19:35

6. Ashtanga jóga s Katkou Hilerovou 

VÍCE INFORMACÍ:

1.Kurz Ashtanga jóga pro začátečníky s Katkou Hilerovou

Pondělí 18:00 – 19:30
8. ledna – 17. června 2024
(23 lekcí, lekce nebude na Velikonoční pondělí 1.dubna)

Chtěli byste začít s jógou, ale nevíte jak na to? Chtěli byste praktikovat doma, nebo na cestách, ale nevíte jak na to? Ashtanga jóga je pro mě cestou k tomu, jak mít k dispozici jógovou praxi, která je přizpůsobena tomu, co vaše tělo a mysl potřebuje, ale současně zde máte pevný rámec na sebe logicky navazujících pozic. Čili až se společně naučíme ashtangovou sekvenci (respektive nějakou její část podle vašich možností a potřeb) budete si moci užit to, že víte co dělat a přitom se učíte pracovat se svým tělem tak, aby vám bylo v těle i mysli dobře a příjemně.  Kurz je v vhodný jak pro začátečníky, tak pro dlouhodobě jógu praktikující.

Cena: 5200 Kč 
Registrace: Info@StudioSedmeNebe.cz, nebo přímo u nás ve studiu. 

2. Kurz jógy pro mírně pokročilé s Luckou Gotzmannovou

Pondělí 19:30 – 20:30
15. ledna – 17. června 2024
(22 lekcí, lekce nebude na Velikonoční pondělí 1.dubna)

Jestli jste již se mnou absolvovali kurz jógy pro začátečníky nebo jógujete na otevřených lekcích a přemýšlíte co dál, tak navazující kurz jógy je přesně pro vás.

Cílem kurzu bude nejen osvojit si základní jógové pozice tak, aby byly pevné a pohodlné, i když možná nebudou vypadat jako na obrázku, ale zároveň již ochutnat ty náročnější. Hlavní pozornost ale neustále povedeme k plynulému dechu, ať již v pozici hory nebo ve stoji na hlavě.

Společná hodina bude mít většinou stejnou strukturu – úvodní rozdýchání, pozdravy slunci (převážně nevedené, každý v rytmu svého dechu), hlavní ásanová část a na závěr krátká relaxace, případně dechové cvičení. Kurz je určen všem, kteří mají rádi trošku dynamiky.  

Budu se těšit na známé i nové tváře!

Cena: 3960 Kč 
Registrace: Info@StudioSedmeNebe.cz, nebo přímo u nás ve studiu. 

3. Kurz jógové terapie s Renátou Hošnovou

Středa 17:30 – 18:30
10. ledna – 19. června 2024
(23 lekcí,lekce nebude 1.května)

Cílem tohoto kurzu je obeznámení se se základními principy jógy a pohybu obecně.

V samotném cvičení se setkáte s prvky hatha jogy (průpravné cviky) a fyzioterapie. Důraz je kladen nejen na pohybovou část, ale také na dech a relaxaci. V každé lekci je teoretické okénko do anatomie, dechových technik a filosofie jógy. Zažijete si relaxační techniky a ochutnáte i meditaci.

Cena: 4140 Kč 
Registrace: Info@StudioSedmeNebe.cz, nebo přímo u nás ve studiu. 

4. Kurz pro začátečníky a věcné začátečníky s Hankou Janouškovou

Středa 18:35 – 19:35
10. ledna – 12. června 2024
(21 lekcí, lekce není 1. a 8. května)

Kurz je určen pro všechny, kteří chtějí teprve s jógou začít, ale i pro ty, kteří už chvíli jógu praktikují a chtějí si upevnit její základy nebo chodili na můj předešlý kurz.

Budeme mít čas naučit se správné provedení jednotlivých pozic, tak aby měli skutečný efekt na protažení a zpevnění celého těla. Vyzkoušíme si různě zaměřené lekce (zdravá záda, core, dynamika, atd.), abychom se naučili dobře vnímat naše tělo a pracovat s jeho jednotlivými částmi.

Zaměříme se také na správný dech za pomoci různých dechových technik. Začátek a konec lekce je vždy věnován krátké meditaci a relaxaci pro zklidnění mysli a načerpání energie do dalších dní.

Pojďme si užít společné chvíle na podložce!

Cena: 3780 Kč
Registrace: Info@StudioSedmeNebe.cz, nebo přímo u nás ve studiu. 

5. Kurz jógy pro (věčné) začátečníky s Luckou Gotzmannovou

Středa 19:35 – 20:35
10.ledna – 27. března 2024
(12 lekcí)

Kurz je určen pro jógové nováčky, postupně budeme společně procházet základní jógové pozice, ale dotkneme se i jógové filozofie (osmidílná stezka jógy). Budeme protahovat, posilovat, ale hlavně budeme u všeho poctivě, plynule dýchat. Nemusíte se bát krkolomných pozic, přihlásit se může opravdu každý, důležité je ale chtít.

Co nás bude čekat
– pozdravy slunci a to včetně modifikací pro „slabší“ dny
– různé zaměření lekcí (předklony, rovnovážné pozice, střed těla, kyčle, uvolnění ramen a hrudníku, zkruty, záklony)
– základní dechové techniky
– silnější a pružnější tělo i mysl

Naším cílem bude rozvoj síly, flexibility a možná i nastartování samostatné jógové praxe. To vše s respektem k tomu, že každé tělo je jiné a nehledáme dokonalost, ale rovnováhu.

Cena: 2220 Kč
Registrace: Info@StudioSedmeNebe.cz, nebo přímo u nás ve studiu. 

6. Ashtanga jóga s Katkou Hilerovou 

Čtvrtek 18:00-19:30
11. ledna – 20. června 2024
(24 lekcí)

Vytvoříme si základ pro samostatnou praxi, naučíme se zklidnit mysl a pracovat s jógovými pozicemi tak, aby pro nás byly přínosem i v běžném životě. V tomto kurzu se budeme věnovat především vytváření a upevňování samostatné jógové praxe, většinou tedy budete praktikovat a učitel vám  bude pomáhat s pozicemi a naučením a zapamatováním ashtangové série.  Čas od času si spolu dáme vedenou lekci, nebo věnujeme celou lekci detailům pozic. Tento kurz je vhodný pro všechny úrovně pokročilosti, tedy i pro ZAČÁTEČNÍKY.

Cena: 5500 Kč 
Registrace: Info@StudioSedmeNebe.cz, nebo přímo u nás ve studiu. 

____________

Kurzisté mají 6 náhrad, můžete tedy až šestkrát zameškat a lekci si pak nahradit na jakékoliv otevřené lekci, nebo kurzu. (3 měsíční kurz pro začátečníky s Luckou, ve středu od 19:35 má 3 náhrady)

Náhrady za nevyužité lekce je možné využít do 14 dnů po skončení kurzu a vždy až po zameškání. 

Informace a objednávky na: Info@StudioSedmeNebe.cz, nebo přímo u nás ve studiu. 

Kurzy se otevírají při minimálním počtu 6ti přihlášených účastníků. Pokud bude účastníků měně než 11, otevíráme kurz v takzvané “hybridní” formě – mohou chodit i nepřihlášení, ale ne na všechny lekce a za cenu běžné lekce (tedy vyšší, než kolik platí kurzisté). Od 12 účastníků je kurz plně uzavřen.

Těšíme se na vás 

 

Comments are closed.