Přihlásit Registrace

Prihlásit se k Vašemu účtu

Uživatelské jméno *
Heslo *
Zapamatovat

Vytvořit účet

Pole označená (*) jsou povinná.
Jméno a Příjmení
Uživatelské jméno *
Heslo *
Potvrzení hesla *
Email *
Potvrzení emailu *
Dnes je : Středa, 21.02. 2018
a svátek má : Lenka
Workshopy

 

SOBOTA 3.2. Esence dynamické jógy s Láďou Pokorným

 

10:30 - 14:45

 

Náš skvělý přítel a dlouholetý učitel  a praktikant ashtanga jógy zavítá do našeho studia, aby nás opět zavedl do větší hloubky fyzické jógové praxe.

 

Cena:690 Kč

 

NEDĚLE 4.2. Acro jóga s Katkou a Liborem

 

10:30 - 13:30

 

Acro jóga v našem podání je vhodná pro všechny, jde nám hlavně o to, abyste se dobře bavili, něco nového se naučili a všichni (bez ohledu na pokročilost) dostali něco, na čem mohou pracovat. Ať už jste tedy jógu ve dvojicích, či jiných -icích někdy zkoušeli, nebo ne, tenhle workshop je pro vás :-P

 

Cena:490 Kč

 

 SOBOTA 24.2. Jógová pozice je pevná a poholdná...ale jak na to

 

10:30 - 13:00

 


Na tomhle workshopu se zameříme na to, jak najít takovou ásanu, ve které se budete cítit "jako doma", případně jak se tovému pocitu postupně přibližovat. Projdeme některé základní jógové pozice od bojovníků, po pozice v sedě a budeme s nimi trochu experimentovat. Workshop je vhodný pro všechny, kteří mají pocit, že potřebují vědět a zažít víc, než se stihne během jógových lekcí.

 

Cena: 490 Kč

 

 

 

 

 

NEDĚLE 25.2. Seminář kundalini jógy na téma mysl a meditace
9:30 - 12:30
 
Seminář Kundalini jógy kombinuje fyzické cvičení, meditace,
relaxace, mantry a pránajámu (dýchací techniky). 

 

Cena: 550 Kč

 

 

SOBOTA 17.3.Otevírání kyčlí s Katkou

 

10:30-13:30

 

Jelikož z vlastní zkušenosti ví, jak může být náročné pracovat s propojenou oblastí kyčlí a spodních zad, rozhodla se s vámi o své zkušenosti a tipy vzešlé z její jógové  praxe podělit. Na tomto workshopu jsem vítáni všichni, kteří se chtějí ve své jógové praxi posunout dál, najít další možnosti svého těla a hlavně vyhnout se zranění především v oblasti kolen.

 

Cena 490 Kč

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Jógový workshop s Markem Robberdsem 20. - 22.10. 2017

mark robberdsMark Robberds poprvé v Praze!
-for english scroll down-
Tenhle dlouholetý praktikant Ashtanga jógy, který se hodně zabývá tím, aby tělo bylo zdravé a mysl klidná a čistá přijede, aby nám předal své zkušenosti.
Mark na svém Instagramovem účtu velice často zveřejňuje tipy, jak se do pozic bezpečně dostávat, jak šje modifikovat, aby fungovaly pravé pro vaše tělo a pomáhá nám tak udělat naši jogovou praxi příjemnější a hlavně pro naše tělo přínosnější.


Mark robberds for the first time in Prague!
Thos awsome teacher and long therm student of ashtanga yoga is comming to Prague and share his wisdom with us.
Adresa/ Address: 

TJ Sokol Královské Vinohrady, Polská 1a, 12000 Prague, Czech Republic


Program:

Pátek/Friday 18:30-20:30 Základy, aby všechno fungovalo tak jak má a co přidat do své denní rutiny, aby tělo bylo silnější a pružnější/Foundations and dialy essentials

Sobota/Saturday 9:00-12:00 První série Ashtanga jógy v detailech/Primary series detailed
Sobota/Saturday 14:00-17:00 proskoky, odskoky, pohyblivost těla/jump back,jump though,locomotion and mobility
Neděle/Sunday 9:00-12:00 záklony/backbending
Neděle/Sunday 14:00-17:00 obrácené pozice, balance na rukách, základy stoje na rukách/inversions, arm balancing, handstands


Pro přihlášení pište na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.


Cena 6900 Kč

 

-----------------------------

Mark Robberds has been studying yoga since 1997. He is a Certified Ashtanga Yoga teacher (one of the few Certified by KPJAYI) and since 1999 has been travelling regularly to India to practice with the late, legendary Guru Sri. K. Pattabhi Jois, and his grandson R. Sharath, of Mysore. He also trained as an apprentice, with Eileen Hall from 1999-2005 at YogaMoves in Sydney and taught the busiest Mysore programme in Australia at the time.
Mark has studied extensively with some of the world’s best yoga teachers including Richard Freeman and Dena Kingsberg, and he continues to learn from masters in various disciplines in his quest to reach the highest point in human evolution. His teaching reflects the essence of these influences.
In 2004 Mark realised that in this lifetime he wanted to wake up to his true purpose. A part of that journey has been to travel all over the world and to go deeper into his own love of yoga, surfing, teaching and music, and in doing so, find the thread that connects them all.
He has been teaching workshops, retreats and as a guest teacher, internationally since 2005. Mark wishes to share the teachings of yoga in a way that inspires people to develop a passion and love for the practice. He teaches each individual uniquely and is focused on helping each student to reach their full potential in life.

 

 

 

ASHTANGA workshop s/with KINO MACGREGOR

kino mac gregor(for english scoll down)

První ashtangový workshop s Kino Mac Gregor v PRAZE!

Už letos od pátku do neděle 26. - 28. srpna 2016 se můžete těšit na tuhle úžasnou lektorku, inspirátorku a báječnou ženu u nás v České republice. 

 

CENA:

6900 Kč při platbě do 25.8. 2016

 

JEN SOBOTA: 3500 Kč

JEN NEDĚLE 3500 Kč

JEDNOTLIVÝ BLOK 1900 Kč

 

PŘIHLÁŠENÍ: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Adresa workshopu, Address of the workshop

Palác Charitas
Karlovo náměstí 5
120 00 Praha 2 

 

Program:

Pátek 
18:00 - 20:00
Otevírání kyčlí

Budeme hledat přístup do svých energetických center hluboko v pánvi a naučíme se zrelaxovat a uvolnit kyčle svobodně a pohodlně. S anatomickým porozuměním aktivace kostí a svalů, které je potřebné pro dosažení přirozené externí rotace v kyčli, zvládnutelné každým z nás, budeme hravě prozkoumávat prostor ve svých kyčelních kloubech. 
Hlavně se  ale napojíme na své kyčle a tím odemkneme  mnohem větší potenciál jejich pohybu.

Sobota
10:00 - 12:00
Magie Ashtangy: Dech, Pozice a Pohled

Pronikneme do tajemství linie Ashtanga  jógy známe jako Tristhana  method a objevíme magii dechu (Pranayama), pozice (Asana) a směru pohledu (Drishti). Rozebereme správné  nastavení těla v klíčových pozicích Ashtanga jógy a vytvoříme základ pro praxi která je založena na soustředěné  s meditativní  praxi. Začneme s pozdravy slunci a postupně se pro pracujeme přes stojné pozice k praxi, která v sobě zahrnuje nejen tělesnou, ale i mentální práci. Naučíme se jak se touto tradiční metodou jógových pozic dostat do příjemného stavu "tady a teď".

14:00 - 16:00
Balance na rukách pro všechny

Zapotíme se, zatímco se načíme bezpečně balancovat na svých rukách. Pobavíme se, zatímco zapracujeme na své síle a bude to trochu výzva.
Demystifikujeme magii balancování na rukách a uděláme ho přístupné všem,  kdo se nebojí zapracovat na tom, aby pocítili krásu letu. Když se totiž dělají správně, budují balance na rukách sebevědomí,  zvyšují naší tělesnou energii a léčí stará  zranění. Každý student pak bude odcházet s technikami, se kterými může bezpečně vybudovat svalovou podporu těla pro všechny pozice,  kde potřebujeme sílu

Neděle
10:00 -  12:00
Vedená  první série Ashtanga  jógy

Oddejte se tradiční metodě počítání vinyas a užijte si zábavu během cesty sérii. Zažije integritu a čistotu praxe Ashtanga jógy a připravte se na to, že se budete potit 
 
14:00 - 16:00
Záklony beze strachu

Jestli máte rádi výzvy, ale máte pocit,že vaše záda jsou příliš tuhá na to,abyste se kdy hluboce záklonili,  tak je tahle lekce přesne pro vás. Díky porozumění tomu, jak pracovat se svým tělem bezpečně, poznáte jaky je to pocit, se opravdu zaklonit úplně beze strachu. Zjistíte jaká jsou tajemství hlubokých zákonů, díky kombinaci anatomických principů,  zdravého postavení těla a zábavních protahovacích technik. Dynamika pohybové mechaniky ohýbání vaší páteře je klíčem k neomezené energii těla a v tehle lekci začnete prozkoumávat svůj přirozený potenciál pro hluboké záklony - bezpečně, s podporou a nadšením. 

 

PROGRAM:

-----------------

Friday
6- 8 PM
Open Your Hips
Gain access to the energy centers deep within the pelvis and learn to relax and release your hips into freedom. With a careful anatomical understanding of the muscular and skeletal activation needed to access the natural external hip rotation available to everyone you will have fun exploring the interior spaces of your hip joints. Make contact with your hips and unlock their potential for movement. 
 
 
Saturday
 
10 - 12 AM
Ashtanga Magic: Breath, Posture and Gaze
 
Delve into the secrets of the Ashtanga Yoga lineage, known as the Tristana method, and discover the magic of breath (pranayama), posture (asana) and focal point (dristhi). Break down the energetic alignment of key postures in the Ashtanga Yoga method and build the foundation for a meditative, awareness based practice. Starting off with the Sun Salutations and progressing through the Standing Postures, Kino guides you into a devotional practice that mergers the physical and subtle bodies and honors tradition while embodying the present. All levels.
 
2 - 4 PM
Arm Balances for Everyone
Break a sweat while learning to safely balance on your hands, have fun while challenging yourself and gain access to your own inner strength. The magic of the arm balance is demystified and made approachable so that every practitioner who is not afraid to put in the work can feel the beauty of flight. When done correctly arm balances can build self-esteem, increase energy flow and heal old injuries. Every student will leave with proven techniques to safely build the structural support necessary for stability in all strength based postures. 
 
Sunday
10 - 12 AM
Ashtanga Yoga Full Primary Series
Surrender to the traditional Ashtanga Yoga method with careful emphasis on the traditional vinyasa method and have fun along the journey. Experience the integrity and purity of the Ashtanga Yoga practice and be  prepared to sweat.
 
2 - 4 PM
Fearless Backbends
If you enjoy a challenge but think you are too stiff to ever bend your back then this is the perfect class for you. By understanding how to work your body in a safe way you will learn what it takes to really bend over backwards with no fear. The secrets of deep backbends are available to you through the integration of sound anatomical principles, healthy alignment techniques and intensely fun stretches. The dynamic movement mechanics of bending your spine are the key to limitless flows of energy and in this class you will begin to explore you natural potential to for deep backbends with safety, support and enthusiasm.

--------------------------------------

The first ASHTANGA workshop with Kino Mac Gregor in Prague.

THIS YEAR from 26th - 28th August 2016  we´ll be happy to welcome this amazing teacher, inspirational speaker and amazing lady in Czech republic. 

 

PRICE:

255 Euro - payments till 25.8.2016

 

JUST SATURDAY/SUNDAY 135 €

SINGLE BLOCK 71 €

 

REGISTRATION and payment informations: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

About Kino MacGregor
Kino MacGregor is one of a select group of people to receive the Certification to teach Ashtanga Yoga by its founder Sri K. Pattabhi Jois in Mysore, India. The youngest woman to hold this title, she has completed the challenging Third Series and is now learning the Fourth Series. After spending a major portion of her life actively engaged in personal growth work, Kino returned to Miami Beach to create a space dedicated to the integration of yoga, holistic health and consciousness. In 2006, she and her husband Tim Feldmann founded Miami Life Center, where they now teach daily classes, workshops and intensives together. Miami Life Center is a community built around yoga, holistic health and consciousness on Miami Beach see www.miamilifecenter.com.
Kino is dedicated to spread Ashtanga yoga throughout the world and sharing the amazing tradition of Ashtanga yoga with everyone who is inspired to practice. In her unique, inspirational and playful approach Kino helps all her students expand and deepen their understanding of yoga and life. Yoga found its expression through her message of spiritual strength, balanced flexibility and emotional peace.