Přihlásit Registrace

Prihlásit se k Vašemu účtu

Uživatelské jméno *
Heslo *
Zapamatovat

Vytvořit účet

Pole označená (*) jsou povinná.
Jméno a Příjmení
Uživatelské jméno *
Heslo *
Potvrzení hesla *
Email *
Potvrzení emailu *
Dnes je : Sobota, 4.04. 2020
a svátek má : Ivana

Hatha jóga

IMG 8579Načerpáme energii prostřednictvím různých variací pozdravů slunce v plynutí s dechem a kombinací základních i mírně pokročilých ásan. Lekce obsahuje také dechová cvičení a trénink koncentrace, abychom se učili udržet pozornost tam, kde právě potřebujeme.

Pozdravy slunce nás zahřejí, spinální cviky uvolní páteř a speciálně sestavené sekvence ásan posílí ochablé svaly, srovnají držení páteře a naučí nás vědomě vnímat pohyby svého těla v každodenním životě. Báječný spánek večer po lekci zaručen J

Hatha jóga je jedním z nejstarších jógových systémů a dává možnosti pro cvičení lidem na všech stupních ohebnosti a silové zdatnosti. Pro úplné začátečníky proto představuje ideální bránu do světa jógy, mírně pokročilým pak přináší další výzvy. 

 

Power yoga

Je vhodná pro všechny, kteří chtějí mít po lekci pocit, že se dobře protáhli, posílili své tělo a něco pro sebe udělali. Díky střídání jógových pozic, které postupně posilují a protahují téměř všechny jednotlivé svaly v těle, průběžně zjistíte, že se vaše záda rovnají, lépe se vám dýchá a jste pevnější a zrelaxovanější zároveň. Pokud se chcete cítit lépe, je tahle lekce přesně pro vás.  

 

Vinyása jóga

Jde o dynamickou lekci, kde se stejně jako na Power yoze zapotíte, ale i protáhnete. Současně ještě intenzivněji rozproudíte procesy v těle, které dodají vašemu tělu energii, srovnají metabolismus a pochody těla. Vinyása znamená spojení dechu s pohybem, je to plynutí na vlně dechu. V téhle jógové lekci tedy cítíte, že pozicemi jakoby „proplouváte“. Nejde jen o pozici jako takovou, ale i o to, jak se do ní dostáváte. Přijďte to vyzkoušet, stojí to za to!  V našem pojetí tato lekce vychází z Ashtanga jógy - asány jdou v určitém vždy stejném pořadí za sebou a tak se po několika lekcích nemusíte soustředit na to, co se bude dít dál, ale jen na sebe svůj dech a provedení,

 

Ashtanga jóga 

katka katerina buresova joga yoga ashtangaAshtanga jóga má několik sérií a u nás si na vedených lekcích zacvičíte větší část té první.

Díky danému sledu pohybů se nemusíte poněkolika lekcích soustředit na to, kam dát kterou končetinu a můžete vnímat, jak správně nastavit tělo, abyste postupně získali lepší koordinaci, posílili a protáhli tělo. Můžete se soustředit na dech. Na téhle lekci se apotíte a tak dostanete z těla  toxiny. Pocit dobře odvedené práce zaručen :)

 

Jóga terapie 

studio semé nebe power yoga joga praha 11 4
Pomalejší lekce, vhodná pro začátečníky, nebo pro ty, kteří mají nějaké zdravotní problémy a klasické lekce Power yogy jsou pro ně (zatím) příliš náročné. V těchto lekcích jde především o jemné protažení, rozhýbání a rozdýchání celého těla

 

 

Ashtanga jóga Mysore

ashtanga jóga studio sedmé nebeLekce, kde se naučíte sérii pozic, kterou pak můžete cvičit doma, nebo kdekoliv, kde máte prostor na jógovou podložku. Přijít můžete kdykoliv v průběhu. Začátečník bude pracovat na pozdravech slunci, poročilejším postupně přidáme více pozic. Každý tedy cvičí podle své pokročilosti a momentální kondice. Tahle lekce je vhodná pro všechny - co se chtějí cítit dobře a jsou pro to ochotni něco udělat :))