Přihlásit Registrace

Prihlásit se k Vašemu účtu

Uživatelské jméno *
Heslo *
Zapamatovat

Vytvořit účet

Pole označená (*) jsou povinná.
Jméno a Příjmení
Uživatelské jméno *
Heslo *
Potvrzení hesla *
Email *
Potvrzení emailu *
Dnes je : Sobota, 25.05. 2019
a svátek má : Viola

Kirtan pro Vláďu Mikuláše

EB5C6A33-62A6-479C-9703-189391FFFB96

V SOBOTU 1.6. od 16:00

 

Jelikož se rádi setkáváme s podobně naladěnými lidmi a věříme, že to máte podobně, tak jsme rozhodli uspořádat ve studiu Sedmé nebe další kirtan.

Nemusíte umět zpívat a nemusíte ani znát mantry. Na kirtanu bude náš milý kamarád a skvělý učitel jógy a života Láďa Pokorný předzpívávat a my po něm budeme jen opakovat - nebo můžete jen poslouchat. Každopádně minulé dva kirtany jsme si všichni moc užili, tak věříme, že i tentokrát to bude paráda. 
Naší další motivací, kromě setkání se s milými lidmi je podpořit našeho kamaráda, báječného člověka, učitele jógy Vláďu Mikuláše. Vládíka potkala choroba, kvůli které už se nemůže věnovat učení jógy ani masírování a my bychom rádi přispěli k tomu, aby on i jeho rodinka měli co nejpohodovější život. Vláďa za svou učitelskou kariéru ovlivnil mnoho lidí - svým pozitivníma hravým přístupem k jógové praxi přivedl na cestu jógy mnoho lidí - obzvláště těch, co považovali jógu do té doby, než ho potkali za nudnou záležitost. I my jsme měli šanci ho v našem studiu zažít v roli učitele.
Kiran bude od 16hod a před ním bude nejspíš ještě lekce jógy - opět s dobrovolným příspěvkem pro Vládíka. Cvičili bychom za hezkého počasí venku - v parku u přehrady kousek od studia od 14:30 s Katkou Hilerovou - dejte vědět jestli byste měli čas a chuť přijít a když bás bude alespoň 10, tak lekci uspořádáme :)))

Moc se na vás těšíme a doufáme, že se sejdeme v hojném počtu, abychom na Den dětí oslavili dítě v nás ;)


PS: děti jsou na kirtanu samozřejmě vítány. Když bude hodně pěkně, můžeme i kirtan uspořádat v parku u studia - dáme vám vědět :))