Přihlásit Registrace

Prihlásit se k Vašemu účtu

Uživatelské jméno *
Heslo *
Zapamatovat

Vytvořit účet

Pole označená (*) jsou povinná.
Jméno a Příjmení
Uživatelské jméno *
Heslo *
Potvrzení hesla *
Email *
Potvrzení emailu *
Dnes je : Neděle, 16.12. 2018
a svátek má : Albína

Sobota 1.12. Workshop: Stoje na rukách a záklony

 

kalara pokorna yoga katka buresova hilerovaMáte chuť posunout svoji jógovou praxi trochu dál?

Chtete proniknout do tajů stoje na rukou a záklonů tak, aby byly pro vaše tělo přínosem a praktikovali jste je bezpečně a s radostí?

Pak je tohle workshop pro vás!

Ve dvou tříhodinových blocích vás Klára Pokorná a Katka (Burešová) Hilerová provedou přípravnými pozicemi, posilovacími i protahovacími sekvencemi, tak abyste pochopili, jak svojě tělo časem udržet v pevném stoji na rukách a jak se bezpečně zaklánět.

 

10:30 - 13:30 Záklony, tak aby byly přínosem tělu i mysli s Katkou  (Burešovou) Hilerovou

Záklony - pohyb který neděláme příliš často, přestože je pro nás velice přínosný. Praktika ti jógy z nich mají často strach a tak je ve své praxi vynechávají, respektive dělají je jen tak "aby se neřeklo".
Záklony mají ale pro nás velice důležité přínosy. Vyrovnávají předklony (jen si uvědomte, kolikrát jste se dnes před kliniku, třeba abyste něco zvedli, nebo se nahnuli u umyvadla při čištění zubů - a na druhou stranu, kolikrát jste se zaklonili?) a tím napomáhají udržet zdravou páteř a držení těla. Otevírají hrudník a tím napomáhají hlubšímu a tím i zdravějšímu dýchání. A o dalších fyzických i psychických přínosech by se dalo psát dál dál :)
Pojďte s Katkou objevit kouzlo záklonů a naučte se je dělat tak, aby tělu prospívaly a neškodily.

 

14:00 - 17:00 Stoje na rukách s Klárou Pokornou

Stoj na rukou je úžasná pozice na naší cestě, pomáhá nám překonávat strach, buduje sebedůvěru, posiluje sílu a stabilitu, mění perspektivu a prohlubuje vnitřní spojení sám se sebou a přítomností.

Tento workshop vám pomůže pochopit, techniku stoje na rukou, anatomii a mechaniku pohybu. Naučíte se několik cvičení, které vám pomůžou dosáhnout skvělého stoje na rukou a posílí vaší jógovou praxi. Také budeme pracovat s partnerem, naučíte se někoho spotovat a opravovat.

V druhé části workshopu vás bude čekat zábavná vinyasa, ve které budete moci vyzkoušet vše co jste se naučili.

Workshop je určen jak pro začátěcniky tak i pro pokročilé.

 

 

Cena:

jeden workshop 750 Kč

oba workshopy 1300 Kč

 

Přihlášky posílejte prosím na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

O Klárce:

Stoj na rukou je úžasná pozice na naší cestě, pomáhá nám překonávat strach, buduje sebedůvěru, posiluje sílu a Věnuji se dynamické a silné Vinyase flow, která je hravá a zábavná. Absolvovala jsem 500 hours YTT s Dylanem Wernerem, 40 YTT Inversion, adjustments, sequencing & self - inquiry - PatrickBeach. 30 YTT Intrinsic Inversions: Finding your balance - Patrick Beach. 30 YTT Intrinsic Genius Meghan Currie. 30 YTT Alignment and Assist s Dylanem Wernerem
Dlouhodobě spolupracuje s učiteli jako je Dylan Werner, Meghan Currie, Patrick Beach, Celest Pereira.