Přihlásit Registrace

Prihlásit se k Vašemu účtu

Uživatelské jméno *
Heslo *
Zapamatovat

Vytvořit účet

Pole označená (*) jsou povinná.
Jméno a Příjmení
Uživatelské jméno *
Heslo *
Potvrzení hesla *
Email *
Potvrzení emailu *
Dnes je : Pondělí, 11.11. 2019
a svátek má : Martin

Vánoční jógové dopoledne pro Vláďu Mikuláše

katerina katka buresova joga yogaJóga nám dáva tolik - posílené a pružné tělo, klidnější mysl, schopnost být v klidu i v situacích, které pro náv dřív byly stresující. Víc si užíváme toho, co v životě máme a přivedla nám do života i sposutu skvělým lidí. Tolik jsme toho dostali. Rádi bychom teď jógou taky dali. Jeden z našich báječných kamarádů a učitel jógy Vláďa Mikuláš je se svou rodinou ve složité životní situaci. Vládíka navštívila nemoc ALS a on i jeho milovaní prochází naročnou životní zkouškou. Rádi bychom jim trochu ulehčili a tak jsme vymysleli naši předvánoční jógouvou akci, Kde se všichni sejdeme, užijeme se čtyři lekce jógy a přitom přispějeme Vláďovi a jeho rodině. 

 
Pokud budete mít chuť, přineste cukroví, ať si vytvoříme krásnou vánoční atmosféru a udělejte si čas, abychom po lekcích mohli posedět u čaje :))
 
Přihlásit se můžete na jednu lekci, na dvě lekce, nebo hned na všechny čtyři!
 
více...
 

PLNO - Víkend s jógou a stojkami na Bořetínském statku Katkou Hilerovou a Janem Jirákem


katerina katka hilerova buresova jan jirak joga stojka handstand

13. – 15.12. 2019

 

Ubytování na krásném a útulném Bořetínském statku, který budeme mít jen sami pro sebe :)

 

Náš první společný víkend s vámi nás tak nadchnul, že jsme pro vás na lotošek připravili ještě jeden. Těšit se můžete na jógovou praxi i rozbor správného nastavení se v pozicích, dechové techniky a meditace a samozřejmě handstandy s mistrem ve svém oboru - Janem Jirákem. 

Víkend bude vhodný pro ty, co s těmi to discilínami teprve začínají, ale i pro ty, kdo už jógují, nebo stojkují mnoho let.  V malé skupince maximálně 14 lidí budeme mít spoustu času věnovat se vaším individuálním potřebám a pomoci vám najít směr vaší další cesty. Naším cílem je předat vám to, co jsme se naučili od svých učitelů, při své praxi, ale i jednoduše od života.

více...
 

3 denní únorový ASHTANGA INTENSIVE 

katerina buressova hilerova joga yoga prahave studiu Sedmé nebe, Praha 11 - Háje

Od pátku 14.2.  do neděle 16.2.

(nejen pro ashtangisty)

Pro všechny co je zajímá jógová praxe víc do hloubky - techniky pozic a jejich asistence, dechové a meditacni techniky, filosofická a debatních okénka.

Čili všechno co se nestačí probrat na běžných lekcích a kurzech. 

Vhodné pro praktikující Ashtaga jógu, Vinyasu, Power yogu i jiné styly, pro budoucí i současné učitele jógy nebo pro kohokoliv, kdo by rád abych mu předala to, co jsem se naučila od svých skvělých učitelů při denní praxi, na workshopech  a retreatech.

více...
 

Filosofie handstandu 2 - PLNO

jan jirak handstand stoj na rukach
NEDĚLE 24.11. 
10:00 - 13:00
 
Rádi byste začali efektivně třénovat stoje na rukách, ale nevíte jak na to? Brzdí vás strach a nevíte jak začít s tréninkem, aby vás časem dovedl k radostnému a pohodlnému handstandu? 
 
Jan Jirák je odborníkem na slovo vzatým, protože sám handstand trénuje téměř každý den a hlavně má zklušenosti s trénováním lidí všech tělesných typů. 
 
Čili ať už máte sílu, nebo ne, ať máte flexibilitu, nebo na ní potřebujete zapracovat, ať jste malí, velcí, tlustí, nebo tencí můžete se naučit stát na rukách, jen je třeba najít ten správný způsob tréninku - a o tomhle "Filosofie handstandu" v neděli 24.11. bude.
více...
 

Víkend s jógou v ÚNORU


resort Svata katerina joga Katka Katerina Buresova HilerovaResort Svatá Kateřina

7.-9. ÚNORA 2019

Máte chuť si oddychnout na krásném místě? Baví vás jóga, nebo byste s ní rádi začali? Máte rádi procházky, wellness a dobré jídlo? Pak je tohle akce pro vás! :)

Už podruhé jedeme do Svaté Kateřiny v zimě - pozorovat zasněženou krajinu z vířivky, nebo sauny má svoji neopakovatelnou atmosféru.

Katka (Burešová) Hilerová pro vás bude učit jógu v krásném resortu Svatá Kateřina. Jejich mottem je: Zpomalte, zastavte se! Odložte notebook, vypněte mobil a klíče od auta spusťte hluboko do tašky! Žádná auta, jen ticho, klid a šumění stromů vlnících se ve větru budou provázet celý váš wellness pobyt. Zhluboka dýchejte čistý, lesem provoněný vzduch.

více...
 

Jak se přihlašovat?

studio sedme nebe haje joga praha 11

Přímo na úvodní stránce se vždy můžete přihlásit na 4 nejbližší lekce. Je nutné se nejprve zaregistrovat (nebojte nejde o registraci na Facebook, ten naopak můžete využít jako jednodušší cestu k přihlášení, pokud zde již máte účet)

 

více...