Přihlásit Registrace

Prihlásit se k Vašemu účtu

Uživatelské jméno *
Heslo *
Zapamatovat

Vytvořit účet

Pole označená (*) jsou povinná.
Jméno a Příjmení
Uživatelské jméno *
Heslo *
Potvrzení hesla *
Email *
Potvrzení emailu *
Dnes je : Sobota, 25.05. 2019
a svátek má : Viola

Kirtan pro Vláďu Mikuláše

EB5C6A33-62A6-479C-9703-189391FFFB96

V SOBOTU 1.6. od 16:00

 

Jelikož se rádi setkáváme s podobně naladěnými lidmi a věříme, že to máte podobně, tak jsme rozhodli uspořádat ve studiu Sedmé nebe další kirtan.

Nemusíte umět zpívat a nemusíte ani znát mantry. Na kirtanu bude náš milý kamarád a skvělý učitel jógy a života Láďa Pokorný předzpívávat a my po něm budeme jen opakovat - nebo můžete jen poslouchat. Každopádně minulé dva kirtany jsme si všichni moc užili, tak věříme, že i tentokrát to bude paráda. 
Naší další motivací, kromě setkání se s milými lidmi je podpořit našeho kamaráda, báječného člověka, učitele jógy Vláďu Mikuláše. Vládíka potkala choroba, kvůli které už se nemůže věnovat učení jógy ani masírování a my bychom rádi přispěli k tomu, aby on i jeho rodinka měli co nejpohodovější život. Vláďa za svou učitelskou kariéru ovlivnil mnoho lidí - svým pozitivníma hravým přístupem k jógové praxi přivedl na cestu jógy mnoho lidí - obzvláště těch, co považovali jógu do té doby, než ho potkali za nudnou záležitost. I my jsme měli šanci ho v našem studiu zažít v roli učitele.

více...
 

Acro jóga venku 

joga yoga katka buresovba libor hiler acroSOBOTA 29.6.

10:30 - 13:30

Lekce pro všechny, co mají chuť věnovat sobotní dopoledne zkoumání radostí acro jógy.

Pokud jste tuhle disciplínu už někdy zkoušeli, ale nemáte moc času trénovat i pokud jste úplně noví.

Plánujeme být venku, ale když nebude počasí zaakříme si ve studiu Sedmé nebe. Doufáme v pěkné počasí a vyrazíme na naše oblíbené acrovací místo - kousek od studia Sedmé nebe v parčíku u hostivařské přehrady.

Vyzkoušíme si prvky ve stoje i vleže, za posilujeme, protáhneme se a hlavně se dobře pobavíme.


Cena 500 Kč/ osoba

více...
 

 3 denní LETNÍ ASHTANGA INTENSIVE 

katerina buressova hilerova joga yoga prahave studiu Sedmé nebe, Praha 11 - Háje

Od pátku 12.7  do neděle 14.7.

(nejen pro ashtangisty)

Pro všechny co je zajímá jógová praxe víc do hloubky - techniky pozic a jejich asistence, dechové a meditacni techniky, filosofická a debatních okénka.

Čili všechno co se nestačí probrat na běžných lekcích a kurzech. 

Vhodné pro praktikující Ashtaga jógu, Vinyasu, Power yogu i jiné styly, pro budoucí i současné učitele jógy nebo pro kohokoliv, kdo by rád abych mu předala to, co jsem se naučila od svých skvělých učitelů při denní praxi, na workshopech  a retreatech.

více...
 

Filosofie handstandu

jan jirak handstand stoj na rukach
SOBOTA 15.6. 
 
Rádi byste začali efekltivně třénovat stoje na rukách, ale nevíte jak na to? Brzdí vás strach a nevíte jak začít s tréninkem, aby vás časem dovedl k radostnému a pohodlnému handstandu? 
 
Jan Jirák je odborníkem na slovo vzatým, protože sám handstand trénuje téměř každý den a hlavně má zklušenosti s grénováním lidí všech tělesných typů. 
 
Čili ať už máte sílu, nebo ne, ať máte flexibilitu, nebo na ní potřebujete zapracovat, ať jste malí, velcí, tlustí, nebo tencí můžete se naučit stát na rukách, jen je třeba najít ten správný způsob tréninku - a o tomhle "Filosofie handstandu" v sobotu 15.6. bude.
více...
 

Jógový pobyt na indickém pobřeží Goa s Katkou Hilerovou
 

46522619 2004068742984670 6574838637974781952 n19.11. - 01.12.2019
(pobyt 10 nocí od 20.11. do 30.11.2019)

 
Program:

- pobyt v příjemném resortu přímo u moře, výborné jídlo, nádherné tropické podnebí
- lekce jógy (1-2x denně dle programu)
- možnost ajurvédského očistného programu

Hotel: Riva Beach Resort Goa***

více...
 

Víkend s jógou v KVĚTNU


RESORT SVATÁ KATEŘINA JógaResort Svatá Kateřina

17.-19. KVĚTNA 2019

Máte chuť si oddychnout na krásném místě? Baví vás jóga, nebo byste s ní rádi začali? Máte rádi procházky, wellness a dobré jídlo? Pak je tohle akce pro vás! :)

Katka (Burešová) Hilerová pro vás bude učit jógu v krásném resortu Svatá Kateřina. Jejich mottem je: Zpomalte, zastavte se! Odložte notebook, vypněte mobil a klíče od auta spusťte hluboko do tašky! Žádná auta, jen ticho, klid a šumění stromů vlnících se ve větru budou provázet celý váš wellness pobyt. Zhluboka dýchejte čistý, lesem provoněný vzduch.

více...
 

JÓGA na ostrově Lefkada Katkou Burešovou


myrto-vacation-relaxing10.6.-17.6.2019
Do řeckých ostrovů jsme zamilovaní od momentu, kdy jsme tam poprvé letěli jógovat.

To, co se nám povedlo zařídit na letošní rok je ale velký unikát a těšíme se jako ještě nikdy. Ostrov Lefkada je jedním z několika málo "zelených řeckých ostrovů", díky klimatu je tu totiž nádherná bujná zeleň, která společně s, pro Řecko typickým, mořem barvy tyrkysu, tvoří neopakovatelně nádhernou scenérii.

Apartmány, ve kterých budme bydlet jsou na kopci a tak je odsud nádherný výhled. Určitě se podívejte na stránky: www.myrto-apartments.gr

My jsme z ubytování unesení.

více...
 

Jak se přihlašovat?

studio sedme nebe haje joga praha 11

Přímo na úvodní stránce se vždy můžete přihlásit na 4 nejbližší lekce. Je nutné se nejprve zaregistrovat (nebojte nejde o registraci na Facebook, ten naopak můžete využít jako jednodušší cestu k přihlášení, pokud zde již máte účet)

 

více...