Print

Pavla Rožumberská - Archive

Pavla Rožumberská

Od malička jsem se věnovala moderní gymnastice, vystudovala jsem taneční konzervatoř, ale to opravdové a smysluplné zalíbení v pohybu mi přinesla až jóga. Díky ní jsem porozuměla svému tělu a jeho potřebám. Tomu, jak pracovat s bolavými zády, které mě bohužel "díky" taneční praxi celý život provázejí. Spokojenost mých klientů s pokroky, a tím jak dobře se po lekcích cítí je tou největší odměnou. Vedení lekcí je pro mě radost a věřím, že i životním posláním 

Certifikáty:

 

 

         •        Instruktor poweryogy basic a advanced

         •        Instruktor jógy pro těhotné

         •        Osobní trenér jógy

         •        Instruktor Pilates Mat

         •        Instruktor Pilates BOSU

         •        Instruktor Vinyasa yogy

         •        Učitel jógy II. stupně

         •        Certifikovaná lektorka Hormonální jógové terapie

Den Lekce Čas Lektor
Thursday | 26.09.2013 Vinyása jóga 19:30 - 20:30 Pavla Rožumberská
Thursday | 03.10.2013 Power yoga 19:30 - 20:30 Pavla Rožumberská
Thursday | 10.10.2013 Power yoga 19:30 - 20:30 Pavla Rožumberská
Thursday | 24.10.2013 Power yoga 19:30 - 20:30 Pavla Rožumberská
Thursday | 31.10.2013 Power yoga 19:30 - 20:30 Pavla Rožumberská
Thursday | 07.11.2013 Power yoga 19:30 - 20:30 Pavla Rožumberská
Wednesday | 14.02.2018 Jemná jóga 9:15-10-15 Pavla Rožumberská
Wednesday | 21.02.2018 Jemná jóga 9:15-10-15 Pavla Rožumberská
Wednesday | 28.02.2018 Jemná jóga 9:15-10-15 Pavla Rožumberská
Saturday | 02.06.2018 Power yoga 9:15-10-15 Pavla Rožumberská
Saturday | 09.06.2018 Power yoga 9:15-10-15 Pavla Rožumberská
Monday | 11.06.2018 Jóga terapie 17:30 - 18:30 Pavla Rožumberská
Monday | 11.06.2018 ZAČÁTEČNÍCI Power yoga 18:30 - 19:30 Pavla Rožumberská
Saturday | 16.06.2018 Power yoga 9:15-10-15 Pavla Rožumberská
Thursday | 05.07.2018 Ranní jóga 9:15-10-15 Pavla Rožumberská
Saturday | 28.07.2018 Power yoga 9:15-10-15 Pavla Rožumberská
Thursday | 16.08.2018 Ranní jóga 9:15-10-15 Pavla Rožumberská
Saturday | 22.09.2018 Power yoga 9:15-10-15 Pavla Rožumberská
Saturday | 29.09.2018 ZRUŠENO Power yoga 9:15-10-15 Pavla Rožumberská
Saturday | 13.10.2018 Power yoga 9:15-10-15 Pavla Rožumberská
Saturday | 20.10.2018 Power yoga 9:15-10-15 Pavla Rožumberská
Thursday | 01.11.2018 Ranní jóga 9:15-10-15 Pavla Rožumberská
Thursday | 08.11.2018 Ranní jóga 9:15-10-15 Pavla Rožumberská
Thursday | 15.11.2018 Ranní jóga 9:15-10-15 Pavla Rožumberská
Thursday | 22.11.2018 Ranní jóga 9:15-10-15 Pavla Rožumberská
Saturday | 01.12.2018 Power yoga 9:15-10-15 Pavla Rožumberská
Saturday | 29.12.2018 Power yoga 9:15-10-15 Pavla Rožumberská
Thursday | 03.01.2019 Ranní jóga 9:15-10-15 Pavla Rožumberská
Thursday | 10.01.2019 Ranní jóga 9:15-10-15 Pavla Rožumberská
Saturday | 12.01.2019 Power yoga 9:15-10-15 Pavla Rožumberská
Thursday | 17.01.2019 Ranní jóga 9:15-10-15 Pavla Rožumberská
Monday | 28.01.2019 Jóga terapie 17:30 - 18:30 Pavla Rožumberská
Monday | 28.01.2019 ZAČÁTEČNÍCI Power yoga 18:30 - 19:30 Pavla Rožumberská
Monday | 04.02.2019 Jóga terapie 17:30 - 18:30 Pavla Rožumberská
Monday | 04.02.2019 ZAČÁTEČNÍCI Power yoga 18:30 - 19:30 Pavla Rožumberská
Monday | 11.02.2019 Jóga terapie 17:30 - 18:30 Pavla Rožumberská
Monday | 11.02.2019 ZAČÁTEČNÍCI Power yoga 18:30 - 19:30 Pavla Rožumberská
Monday | 18.02.2019 Jóga terapie 17:30 - 18:30 Pavla Rožumberská
Monday | 18.02.2019 ZAČÁTEČNÍCI Power yoga 18:30 - 19:30 Pavla Rožumberská
Monday | 25.02.2019 Jóga terapie 17:30 - 18:30 Pavla Rožumberská
Monday | 25.02.2019 ZAČÁTEČNÍCI Power yoga 18:30 - 19:30 Pavla Rožumberská
Monday | 04.03.2019 Jóga terapie 17:30 - 18:30 Pavla Rožumberská
Monday | 04.03.2019 ZAČÁTEČNÍCI Power yoga 18:30 - 19:30 Pavla Rožumberská
Saturday | 09.03.2019 Power yoga 9:15-10-15 Pavla Rožumberská
Monday | 11.03.2019 Jóga terapie 17:30 - 18:30 Pavla Rožumberská
Monday | 11.03.2019 ZAČÁTEČNÍCI Power yoga 18:30 - 19:30 Pavla Rožumberská
Saturday | 16.03.2019 Power yoga 9:15-10-15 Pavla Rožumberská
Saturday | 23.03.2019 Power yoga 9:15-10-15 Pavla Rožumberská
Monday | 29.04.2019 Jóga terapie 17:30 - 18:30 Pavla Rožumberská
Monday | 29.04.2019 ZAČÁTEČNÍCI Power yoga 18:30 - 19:30 Pavla Rožumberská
Saturday | 04.05.2019 Power yoga 9:15-10-15 Pavla Rožumberská
Monday | 06.05.2019 Jóga terapie 17:30 - 18:30 Pavla Rožumberská
Monday | 06.05.2019 ZAČÁTEČNÍCI Power yoga 18:30 - 19:30 Pavla Rožumberská
Saturday | 11.05.2019 Power yoga 9:15-10-15 Pavla Rožumberská
Monday | 13.05.2019 Jóga terapie 17:30 - 18:30 Pavla Rožumberská
Monday | 13.05.2019 ZAČÁTEČNÍCI Power yoga 18:30 - 19:30 Pavla Rožumberská
Monday | 20.05.2019 Jóga terapie 17:30 - 18:30 Pavla Rožumberská
Monday | 20.05.2019 ZAČÁTEČNÍCI Power yoga 18:30 - 19:30 Pavla Rožumberská
Monday | 27.05.2019 Jóga terapie 17:30 - 18:30 Pavla Rožumberská
Monday | 27.05.2019 ZAČÁTEČNÍCI Power yoga 18:30 - 19:30 Pavla Rožumberská
Monday | 03.06.2019 Jóga terapie 17:30 - 18:30 Pavla Rožumberská
Monday | 03.06.2019 ZAČÁTEČNÍCI Power yoga 18:30 - 19:30 Pavla Rožumberská
Monday | 10.06.2019 Jóga terapie 17:30 - 18:30 Pavla Rožumberská
Monday | 10.06.2019 ZAČÁTEČNÍCI Power yoga 18:30 - 19:30 Pavla Rožumberská
Monday | 17.06.2019 Jóga terapie 17:30 - 18:30 Pavla Rožumberská
Monday | 17.06.2019 ZAČÁTEČNÍCI Power yoga 18:30 - 19:30 Pavla Rožumberská
Thursday | 20.06.2019 Ranní jóga 9:15-10-15 Pavla Rožumberská
Monday | 24.06.2019 Jóga terapie 17:30 - 18:30 Pavla Rožumberská
Monday | 24.06.2019 ZAČÁTEČNÍCI Power yoga 18:30 - 19:30 Pavla Rožumberská
Monday | 01.07.2019 Jóga terapie 17:30 - 18:30 Pavla Rožumberská
Monday | 01.07.2019 ZAČÁTEČNÍCI Power yoga 18:30 - 19:30 Pavla Rožumberská
Monday | 08.07.2019 Jóga terapie 17:30 - 18:30 Pavla Rožumberská
Monday | 08.07.2019 ZAČÁTEČNÍCI Power yoga 18:30 - 19:30 Pavla Rožumberská
Monday | 15.07.2019 Jóga terapie 17:30 - 18:30 Pavla Rožumberská
Monday | 15.07.2019 ZAČÁTEČNÍCI Power yoga 18:30 - 19:30 Pavla Rožumberská
Monday | 29.07.2019 Jóga terapie 17:30 - 18:30 Pavla Rožumberská
Monday | 29.07.2019 ZAČÁTEČNÍCI Power yoga 18:30 - 19:30 Pavla Rožumberská
Monday | 05.08.2019 Jóga terapie 17:30 - 18:30 Pavla Rožumberská
Monday | 05.08.2019 ZAČÁTEČNÍCI Power yoga 18:30 - 19:30 Pavla Rožumberská
Monday | 19.08.2019 Jóga terapie 17:30 - 18:30 Pavla Rožumberská
Monday | 19.08.2019 ZAČÁTEČNÍCI Power yoga 18:30 - 19:30 Pavla Rožumberská
Monday | 09.09.2019 Jóga terapie 17:30 - 18:30 Pavla Rožumberská
Monday | 09.09.2019 ZAČÁTEČNÍCI Power yoga 18:30 - 19:30 Pavla Rožumberská
Thursday | 12.09.2019 Ranní jóga 9:15-10-15 Pavla Rožumberská
Monday | 23.09.2019 Jóga terapie 17:30 - 18:30 Pavla Rožumberská
Monday | 23.09.2019 ZAČÁTEČNÍCI Power yoga 18:30 - 19:30 Pavla Rožumberská
Monday | 21.10.2019 Jóga terapie 17:30 - 18:30 Pavla Rožumberská
Monday | 21.10.2019 ZAČÁTEČNÍCI Power yoga 18:30 - 19:30 Pavla Rožumberská