Přihlásit Registrace

Prihlásit se k Vašemu účtu

Uživatelské jméno *
Heslo *
Zapamatovat

Vytvořit účet

Pole označená (*) jsou povinná.
Jméno a Příjmení
Uživatelské jméno *
Heslo *
Potvrzení hesla *
Email *
Potvrzení emailu *
Dnes je : Pátek, 20.09. 2019
a svátek má : Oleg

Show EventsPrint

Pavla Rožumberská - Archive

Pavla Rožumberská

Od malička jsem se věnovala moderní gymnastice, vystudovala jsem taneční konzervatoř, ale to opravdové a smysluplné zalíbení v pohybu mi přinesla až jóga. Díky ní jsem porozuměla svému tělu a jeho potřebám. Tomu, jak pracovat s bolavými zády, které mě bohužel "díky" taneční praxi celý život provázejí. Spokojenost mých klientů s pokroky, a tím jak dobře se po lekcích cítí je tou největší odměnou. Vedení lekcí je pro mě radost a věřím, že i životním posláním 

Certifikáty:

 

 

         •        Instruktor poweryogy basic a advanced

         •        Instruktor jógy pro těhotné

         •        Osobní trenér jógy

         •        Instruktor Pilates Mat

         •        Instruktor Pilates BOSU

         •        Instruktor Vinyasa yogy

         •        Učitel jógy II. stupně

         •        Certifikovaná lektorka Hormonální jógové terapie

Den Lekce Čas Lektor
Thursday | 26.09.2013 Vinyása jóga 19:30 - 20:30 Pavla Rožumberská
Thursday | 03.10.2013 Power yoga 19:30 - 20:30 Pavla Rožumberská
Thursday | 10.10.2013 Power yoga 19:30 - 20:30 Pavla Rožumberská
Thursday | 24.10.2013 Power yoga 19:30 - 20:30 Pavla Rožumberská
Thursday | 31.10.2013 Power yoga 19:30 - 20:30 Pavla Rožumberská
Thursday | 07.11.2013 Power yoga 19:30 - 20:30 Pavla Rožumberská
Wednesday | 14.02.2018 Jemná jóga 9:15-10-15 Pavla Rožumberská
Wednesday | 21.02.2018 Jemná jóga 9:15-10-15 Pavla Rožumberská
Wednesday | 28.02.2018 Jemná jóga 9:15-10-15 Pavla Rožumberská
Saturday | 02.06.2018 Power yoga 9:15-10-15 Pavla Rožumberská

Page 1 of 9