Přihlásit Registrace

Prihlásit se k Vašemu účtu

Uživatelské jméno *
Heslo *
Zapamatovat

Vytvořit účet

Pole označená (*) jsou povinná.
Jméno a Příjmení
Uživatelské jméno *
Heslo *
Potvrzení hesla *
Email *
Potvrzení emailu *
Dnes je : Sobota, 4.04. 2020
a svátek má : Ivana

Show EventsPrint

Katka Víšková - Archive

Katka Víšková

Katka Viskova joga sedmé nebe Usadit se na jógovou podložku pro mně znamená obrovský luxus, který mi umožňuje dostat se do svého vnitřního světa . . Tam nacházím během praxe stále více jistoty a hlubokého poznání, které ve spojení s ásanami obohacuje a formuje veškeré mé bytí . .

Toto poznání a vůbec tato možnost je klíčovým momentem v mém životě a přeji si, aby tento pocit a souznění se sebou samým a s okolním světem ovládlo i vás milí jogíni na mých lekcích . . .

Den Lekce Čas Lektor
Saturday | 30.03.2019 Power yoga 9:15-10-15 Katka Víšková
Thursday | 04.04.2019 Hatha jóga 17:30 - 18:30 Katka Víšková
Thursday | 11.04.2019 Hatha jóga 17:30 - 18:30 Katka Víšková
Thursday | 18.04.2019 Hatha jóga 17:30 - 18:30 Katka Víšková
Thursday | 25.04.2019 Hatha jóga 17:30 - 18:30 Katka Víšková
Thursday | 02.05.2019 Hatha jóga 17:30 - 18:30 Katka Víšková
Thursday | 09.05.2019 Hatha jóga 17:30 - 18:30 Katka Víšková
Thursday | 16.05.2019 Hatha jóga 17:30 - 18:30 Katka Víšková
Thursday | 23.05.2019 Hatha jóga 17:30 - 18:30 Katka Víšková
Thursday | 30.05.2019 Hatha jóga 17:30 - 18:30 Katka Víšková

Page 1 of 5