Přihlásit Registrace

Prihlásit se k Vašemu účtu

Uživatelské jméno *
Heslo *
Zapamatovat

Vytvořit účet

Pole označená (*) jsou povinná.
Jméno a Příjmení
Uživatelské jméno *
Heslo *
Potvrzení hesla *
Email *
Potvrzení emailu *
Dnes je : Pátek, 22.06. 2018
a svátek má : Pavla

Show ArchivePrint

Hana Seifrtová

Hana Seifrtová


hanka seifertova studio sedme nebe jogaJógu jsem poznala před více než 10 lety a od té doby jsem vyzkoušela mnoho směrů, mnoho učitelů, sama jsem se učitelem stala a našla tak své poslání, kterým je předávat dál to, co se naučím, čím sama žiji a co mě naplňuje. Jsem šťastná, když jógou někoho nadchnu, on se jí začne věnovat a žije svůj život díky tomu ve větším klidu, harmonii a lásce, případně pouze posílí své tělo a začne se mít více rád.

Jsem typ člověka, který má rád dynamičtější praxi jógy, proto jsem začala powerjógou, vinyásajógou a v posledních letech se věnuji aštangajóze, která se promítá do lekcí, které učím.

Není důležité, jakému stylu jógy se věnujeme, ale že nás baví, a že se dřív nebo později začneme zajímat nejen o pozice, které se v józe provádějí a vypadají krásně, ale i o ten vnitřní pocit, který nás v pozicích provází, a který se snažíme přenést i mimo podložku. Přes práci s fyzickým tělem se dostáváme sami k sobě a to je to, co je na józe krásné, a co se snažím předávat dál.

Vychovávám dvě malé děti, pozoruji je, učím se od nich a obdivuji, co děti umí a my dospělí se musíme učit. Umění žít tady a teď, radovat se z drobností, bezstarostně se smát. Díky nim jsem se začala zajímat i o dětskou jógu, kterou moc ráda učím.

Den Lekce Čas Lektor
V tento moment nejsou k dispozici žádné lekce.