Přihlásit Registrace

Prihlásit se k Vašemu účtu

Uživatelské jméno *
Heslo *
Zapamatovat

Vytvořit účet

Pole označená (*) jsou povinná.
Jméno a Příjmení
Uživatelské jméno *
Heslo *
Potvrzení hesla *
Email *
Potvrzení emailu *
Dnes je : Sobota, 25.05. 2019
a svátek má : Viola

Show ArchivePrint

Michal Večeřa

Michal Večeřa

K józe mne před dvěma lety dovedla potřeba kompenzovat zdravotní důsledky sedavého povolání náročného na psychiku. Velmi brzy se tak pro mě jóga stala jasnou odpovědí, řešením bolavých zad a roztěkané pozornosti. Pravidelné cvičení mi poskytlo razantní zlepšení fyzické i duševní kondice a vneslo do mého života mnoho radosti z neustálého zlepšování. Moje první setkání s jógou bylo prostřednictvím dynamických stylů s různými lektory v Energy studiích Vaška Krejčíka, kde jsem i nabral první zkušenosti s vedením vlastních lekcí. Postupně mne zkoumání jógového světa dovedlo až k hatha józe, která mi dává nejširší kreativní prostor a možnost přistupovat ke cvičencům individuálně.  

O radost z jógy se snažím podělit ve svých hodinách tak, aby si z nich každý mohl odnést její pozitivní působení i do každodenního života. Nejen formou příjemného pocitu na několik hodin až dní, ale také v podobě technik, které je možné provádět kdykoliv dne i mimo lekce. 

 

Vzdělání:

Instruktor klasické jógy 3. stupně, Česká Akademie Jógy

 

Hatha jóga

Načerpáme energii prostřednictvím různých variací pozdravů slunce v plynutí s dechem a kombinací základních i mírně pokročilých ásan. Lekce obsahuje také dechová cvičení a trénink koncentrace, abychom se učili udržet pozornost tam, kde právě potřebujeme.

Pozdravy slunce nás zahřejí, spinální cviky uvolní páteř a speciálně sestavené sekvence ásan posílí ochablé svaly, srovnají držení páteře a naučí nás vědomě vnímat pohyby svého těla v každodenním životě. Báječný spánek večer po lekci zaručen J

Hatha jóga je jedním z nejstarších jógových systémů a dává možnosti pro cvičení lidem na všech stupních ohebnosti a silové zdatnosti. Pro úplné začátečníky proto představuje ideální bránu do světa jógy, mírně pokročilým pak přináší další výzvy. 

Den Lekce Čas Lektor
V tento moment nejsou k dispozici žádné lekce.