Přihlásit Registrace

Prihlásit se k Vašemu účtu

Uživatelské jméno *
Heslo *
Zapamatovat

Vytvořit účet

Pole označená (*) jsou povinná.
Jméno a Příjmení
Uživatelské jméno *
Heslo *
Potvrzení hesla *
Email *
Potvrzení emailu *
Dnes je : Pondělí, 21.01. 2019
a svátek má : Běla

Show ArchivePrint

Markéta Makovská

Markéta Makovská

IMG 1691"Je to více jak 10 let, kdy jsem objevila jógu a téměř okamžitě jsem jí propadla. Od té doby se věnuji dynamické józe (ashtanga, vinyasa, power) intenzivně jako student, od roku 2013 i jako učitelka.

Mé lekce jsou dynamické, najdete v nich ale i uvolnění a relaxaci. Díky střídání jednotlivých pozic se ve Vašem těle rozproudí energie a dojde k jeho zahřátí. I přesto budete mít vždy dostatek času si každou pozici uvědomit a na několik dechů se v ní zastavit. Na mých hodinách tak najdete jak protažení celého těla, tak jeho posílení. Kladu důraz hlavně na propojení pohybu a dechu, uvědomění si těla v pozicích a jeho správné zapojení tak, aby Vám jóga co nejvíce prospívala:-)


Do jógy jsem se zamilovala, protože pro mne představuje celoživotní proces poznávání sebe sama - svého těla, svých možností, překonávání strachu, budování vnitřní síly, ale i jemnosti v pohybu. Líbí se mi, jak jóga dokáže měnit tělo i "hlavu". Jako student ráda vnímám tyto procesy sama v sobě a jako lektor je pozoruji u svých studentů. Učit jógu je pro mě velká radost a jsem vděčná, že můžu své nadšení a poznávání jógy předávat dále a sdílet s Vámi na svých lekcích."

Den Lekce Čas Lektor
V tento moment nejsou k dispozici žádné lekce.