Přihlásit Registrace

Prihlásit se k Vašemu účtu

Uživatelské jméno *
Heslo *
Zapamatovat

Vytvořit účet

Pole označená (*) jsou povinná.
Jméno a Příjmení
Uživatelské jméno *
Heslo *
Potvrzení hesla *
Email *
Potvrzení emailu *
Dnes je : Středa, 21.08. 2019
a svátek má : Johana

Show ArchivePrint

Hanka Hrušková

Hanka Hrušková

Hanka Hrušková joga sedmé nebeJsem aktivní člověk a pravidelně sportuju praktický celý život. Jógu jsem znala delší dobu, ale intenzivnější praxe přišla až s nástupem na vysokou školu a se stěhováním do Prahy. Hledala jsem cvičení, díky kterému bych zůstala zdravá a v kondici i po hodinách strávených ve škole, nebo shrbená nad knížkou a zároveň odbourala každodenní stres a shon. Prostě jsem hledala způsob jak zpomalit proudění myšlenek a naplnit svůj život radostí a spokojeností. Jóga mi dala vše a ještě mnohem víc…

Vždy mě to táhlo k dynamickým stylům jógy a občas si i ráda zajdu na vedenou lekci Power jógy nebo Vinyasy,ale nejspokojenější jsem při praxi Ashtangy. Tam cítím, že jsem doma.

Dech se pro mě postupem času stal nejen při praktikování ale i v životě opravdu klíčový. A proto mu na začátku každé lekce věnuju speciální pozornost, aby se mysl zklidnila, postupně se zvětšovala plicní kapacita a celé tělo se uvolnilo a příjemně naladilo na cvičení jógy. Největším darem (pro mě), který chci prostřednictvím jógy předávat dál, je proces při kterém si člověk opětovně nachází cestu ke svému tělu. Postupně mu čím dál tím více naslouchá a komunikuje s ním. 

 

Den Lekce Čas Lektor
V tento moment nejsou k dispozici žádné lekce.