Přihlásit Registrace

Prihlásit se k Vašemu účtu

Uživatelské jméno *
Heslo *
Zapamatovat

Vytvořit účet

Pole označená (*) jsou povinná.
Jméno a Příjmení
Uživatelské jméno *
Heslo *
Potvrzení hesla *
Email *
Potvrzení emailu *
Dnes je : Sobota, 25.05. 2019
a svátek má : Viola

 

Katka katerina Buresova hilerova yoga joga ashtanga

Jógu jsem objevila kolem roku 2010 a po postupném lehkém oťukávání jsem se do ní zamilovala. V životě jsem se více, či méně intenzivně věnovala mnoha sportům, ale průběžně jsem zjistila, že jóga, jako jediná mi dělá dlouhodobě dobře na těle i na duchu.

 

Díky fantastickému učiteli Láďovi Pokornému, kterého jsem potkala, a jehož lekce stále navštěvuji, jsem objevila krásu a kouzlo propojení jógových pozic s dechem, plutí a radost během lekce i po ní a pocit životní energie a radosti z pohybu . Když jsem se pak začala věnovat Ashtaga józe každodenně - opět díky úžasným učitelům Kino MagGregor a jejímu muži Timu Feldmannovi, všechno začalo dávat ještě hlubší smysl. Bylo mi jasné, že mám rukách (nohách i zbytku těla) něco úžasného, co bych ráda předávala dál. Doufám, že i vy na mých lekcích zjistíte, že jóga je pohyb, při kterém se člověk zapotí, „zamaká si“, ale díky hlubokému dýchání a koncentraci odchází plný síly a energie.

 

 

 

Těším se na vás na mých lekcích Ashtanga jógy a Power yogy 

Certifikáty a osvědčení:

 

350 hodin ashtanga intensive s Kino MagGregor a Timem Feldmannem + mnoho a mnoho retretů a workshopů s těmito báječnými učiteli

Retreaty a workshopy s Markem Robberdsem a Deepikou Mehtou

Retreaty a workshopy s Davidem Robsonem a Jelenou Vesic

Retreaty a workshopy s Larugou Glaser

Retreaty a workshopy s Gregorem Maehle

YTT s Davidem Swensonem

Instruktor Power yogy

Asistence v jógových ásanách

Dance yoga

Workshopy ashtanga vinyasa yoga, Boris Georgiev, Bobby Missity, Max Czesnak, Goerg Woeringer, Angrew Eppler, Dalibor Štědroňský,..

Jóga pro senioryInstagram: @KatkaYoga